NexusFi: Find Your Edge


Home Menu

 





Cesi a Slovaci


Discussion in All Other non-English Languages

Updated
      Top Posters
    1. looks_one TIFONTrader with 29 posts (7 thanks)
    2. looks_two jupikseliga with 24 posts (7 thanks)
    3. looks_3 asfax with 23 posts (15 thanks)
    4. looks_4 Dolar with 13 posts (0 thanks)
      Best Posters
    1. looks_one asfax with 0.7 thanks per post
    2. looks_two milosv with 0.6 thanks per post
    3. looks_3 jupikseliga with 0.3 thanks per post
    4. looks_4 TIFONTrader with 0.2 thanks per post
    1. trending_up 34,390 views
    2. thumb_up 48 thanks given
    3. group 28 followers
    1. forum 162 posts
    2. attach_file 13 attachments




 
Search this Thread

Cesi a Slovaci

  #141 (permalink)
 Tws763 
Prague - Czech Republic
 
Experience: Beginner
Platform: NT8
Trading: Micro E minis
Posts: 10 since Sep 2020
Thanks Given: 13
Thanks Received: 0

Já jsem úplný začátečník... Původně jsem chtěl otevřít účet u ninjatraderu, ale má hodně omezenou nabídku produktů... Takže začínám s tastyworks jak jsem psal... Intradenni margin mají sice vyšší, ale pořád je to pár stovek usd tak uvidíme jak dlouho vydrží můj účet... Doufám, že se podaří začít bez zásadního drawdownu.... Plánuji začít intradenně s 1-2 kontrakty mnq a nebo mes..... Zatím se dost spoléhám na indikátory, ale snažím se konfirmovat pomocí price action do které pomaličku pronikám....


Sent using the NexusFi mobile app

Reply With Quote

Can you help answer these questions
from other members on NexusFi?
ZombieSqueeze
Platforms and Indicators
NT7 Indicator Script Troubleshooting - Camarilla Pivots
NinjaTrader
Pivot Indicator like the old SwingTemp by Big Mike
NinjaTrader
Trade idea based off three indicators.
Traders Hideout
MC PL editor upgrade
MultiCharts
 
  #142 (permalink)
 Tws763 
Prague - Czech Republic
 
Experience: Beginner
Platform: NT8
Trading: Micro E minis
Posts: 10 since Sep 2020
Thanks Given: 13
Thanks Received: 0

Máte někdo zkušenost s Micro e mini?


Sent using the NexusFi mobile app

Reply With Quote
  #143 (permalink)
 
jupikseliga's Avatar
 jupikseliga 
Europe-Ireland
 
Experience: Intermediate
Platform: NT8
Broker: NT
Trading: ES, NQ, CL
Posts: 175 since Feb 2012
Thanks Given: 114
Thanks Received: 92



Tws763 View Post
Máte někdo zkušenost s Micro e mini?


Sent using the NexusFi mobile app

Zkousel jsem je taky obchodovat . Nejlepsi je sledovat emini contract a tradovat ho na micro v tomhle pripade. Je to v pohode pro zacatek...
ES ... Zacinas tradovat?

Mej se
Jake

Hard work make me rich
Reply With Quote
  #144 (permalink)
 
jupikseliga's Avatar
 jupikseliga 
Europe-Ireland
 
Experience: Intermediate
Platform: NT8
Broker: NT
Trading: ES, NQ, CL
Posts: 175 since Feb 2012
Thanks Given: 114
Thanks Received: 92

Myslim si ze je dost dulezite udrzovat si kontakt s lidmi v samem oboru. Vyuziji tedy tehle prilezitosti a zanedlouho ozivim tenhle Thread. Rad se podelim o zkusenosti. Nemam moc lidi v mojem zivote s kteryma bych se o tradingu pobavil a tak se tedy obracim na virtualni svet

Hard work make me rich
Reply With Quote
  #145 (permalink)
 Tws763 
Prague - Czech Republic
 
Experience: Beginner
Platform: NT8
Trading: Micro E minis
Posts: 10 since Sep 2020
Thanks Given: 13
Thanks Received: 0


jupikseliga View Post
Zkousel jsem je taky obchodovat . Nejlepsi je sledovat emini contract a tradovat ho na micro v tomhle pripade. Je to v pohode pro zacatek...

ES ... Zacinas tradovat?



Mej se

Jake


Jojo začínám, ale moc mi to zatím nejde. Obchoduji nejvíc mnq, ale asi přejdu na mym... protože má levnější bod.... Zatím držím ztrátu kolem 200 usd a nedaří se jí smazat... Otevřel jsem účet u tastyworks, protože má v portfoliu futures, akcie i opce, ale proti ninjatraderu, kde jsem papertradoval má drahé komise i margin.. Z cca 200 usd ztráty je více jak 100 usd za komise... Takže mám koukat na mini es a obchodovat ho přes mes? Nemá mes moc malou likviditu? Pokud porovnám mnq a mes tak mnq má jednou tolik....

Díky za radu zkusím..

Tws



Sent using the NexusFi mobile app

Reply With Quote
  #146 (permalink)
 
jupikseliga's Avatar
 jupikseliga 
Europe-Ireland
 
Experience: Intermediate
Platform: NT8
Broker: NT
Trading: ES, NQ, CL
Posts: 175 since Feb 2012
Thanks Given: 114
Thanks Received: 92


Tws763 View Post
Jojo začínám, ale moc mi to zatím nejde. Obchoduji nejvíc mnq, ale asi přejdu na mes, protože má levnější bod.... Zatím držím ztrátu kolem 200 usd a nedaří se jí smazat... Otevřel jsem účet u tastyworks, protože má v portfoliu futures, akcie i opce, ale proti ninjatraderu, kde jsem papertradoval má drahé komise i margin.. Z cca 200 usd ztráty je více jak 100 usd za komise... Takže mám koukat na mini es a obchodovat ho přes mes? Nemá mes moc malou likviditu? Pokud porovnám mnq a mes tak mnq má jednou tolik....

Díky za radu zkusím..

Tws



Sent using the nexusfi.com mobile app

Pokud zacinas a vyzkousel jsi si na zivo investovat, jdes asi do toho celkem po hlave. Prilozil jsem komise pro ES. Ja mam zaplacenou plnou licenci NT takze komise mam nejnizssi. Urcite zacni nanecisto s virtualnim uctem a vsak ber ho jako realny. Pro porovnani emini a emicro je nejlepsi si dat oba trhy vedle sebe treba na 1 minutovem grafu a nize a muzes videt rozdily. Je to trosku narocnejsi, jelikoz oba trhy vypadaji stejne ale price action je lehce jina. Takze idea je sledovat emini ES a obchodovat ho na micru v tvem pripade. O likviditu se neboj. Neni to jako ES ale na zacatek budes happy. Zacni nanecisto, at neprovalis tezce vydelany penize.
bandicam 2020-12-11 19-47-33-301

Hard work make me rich
Reply With Quote
  #147 (permalink)
 Tws763 
Prague - Czech Republic
 
Experience: Beginner
Platform: NT8
Trading: Micro E minis
Posts: 10 since Sep 2020
Thanks Given: 13
Thanks Received: 0


jupikseliga View Post
Pokud zacinas a vyzkousel jsi si na zivo investovat, jdes asi do toho celkem po hlave. Prilozil jsem komise pro ES. Ja mam zaplacenou plnou licenci NT takze komise mam nejnizssi. Urcite zacni nanecisto s virtualnim uctem a vsak ber ho jako realny. Pro porovnani emini a emicro je nejlepsi si dat oba trhy vedle sebe treba na 1 minutovem grafu a nize a muzes videt rozdily. Je to trosku narocnejsi, jelikoz oba trhy vypadaji stejne ale price action je lehce jina. Takze idea je sledovat emini ES a obchodovat ho na micru v tvem pripade. O likviditu se neboj. Neni to jako ES ale na zacatek budes happy. Zacni nanecisto, at neprovalis tezce vydelany penize.

bandicam 2020-12-11 19-47-33-301




Můžu se zeptat od koho bereš u NT data?

Díky.




Sent using the nexusfi.com mobile app

Reply With Quote
  #148 (permalink)
 
jupikseliga's Avatar
 jupikseliga 
Europe-Ireland
 
Experience: Intermediate
Platform: NT8
Broker: NT
Trading: ES, NQ, CL
Posts: 175 since Feb 2012
Thanks Given: 114
Thanks Received: 92


Tws763 View Post
Můžu se zeptat od koho bereš u NT data?

Díky.




Sent using the NexusFi mobile app

Mam ucet u NT ,takze data mam od nich (Continuum). Kdyz jsem se virtualne ucil tradovat, vytoril jsem si pokaze novy ucet u NT a data mas zadarmo. Az ti vyprsi,vytvor si novou emailovou adresu a zazadej si znova o novy ucet... voala... snad to jeste tak funguje ...

Hard work make me rich
Reply With Quote
Thanked by:
  #149 (permalink)
 Tws763 
Prague - Czech Republic
 
Experience: Beginner
Platform: NT8
Trading: Micro E minis
Posts: 10 since Sep 2020
Thanks Given: 13
Thanks Received: 0


jupikseliga View Post
Mam ucet u NT ,takze data mam od nich (Continuum). Kdyz jsem se virtualne ucil tradovat, vytoril jsem si pokaze novy ucet u NT a data mas zadarmo. Az ti vyprsi,vytvor si novou emailovou adresu a zazadej si znova o novy ucet... voala... snad to jeste tak funguje ...



Přesně takto jsem papertradoval... Mohu se ještě zeptat na pár věcí k NT? Máš účet u Dorman nebo Philip capital? Funduješ a vybíráš přes wire transfer?

Díky moc....

D


Sent using the NexusFi mobile app

Reply With Quote
  #150 (permalink)
 
jupikseliga's Avatar
 jupikseliga 
Europe-Ireland
 
Experience: Intermediate
Platform: NT8
Broker: NT
Trading: ES, NQ, CL
Posts: 175 since Feb 2012
Thanks Given: 114
Thanks Received: 92



Tws763 View Post
Přesně takto jsem papertradoval... Mohu se ještě zeptat na pár věcí k NT? Máš účet u Dorman nebo Philip capital? Funduješ a vybíráš přes wire transfer?

Díky moc....

D


Sent using the NexusFi mobile app

U Dorman Capital. WIRE transfer...

J

Hard work make me rich
Reply With Quote




Last Updated on November 21, 2023


© 2024 NexusFi™, s.a., All Rights Reserved.
Av Ricardo J. Alfaro, Century Tower, Panama City, Panama, Ph: +507 833-9432 (Panama and Intl), +1 888-312-3001 (USA and Canada)
All information is for educational use only and is not investment advice. There is a substantial risk of loss in trading commodity futures, stocks, options and foreign exchange products. Past performance is not indicative of future results.
About Us - Contact Us - Site Rules, Acceptable Use, and Terms and Conditions - Privacy Policy - Downloads - Top
no new posts